Apie mane

Apie mane

Jaunystė ir grožis-vertingiausios gamtos dovanos, tačiau pirma yra duota ne kiekvienam o antra yra tokia trumpalaikė. Laimei, mūsų dienomis kosmetologija žengė toli ir atsirado naujos galimybės. Dabar jaunai ir tvarkingai atrodyti be didelių pastangų gali kiekvienas.Nereikia atidėlioti savo grožį vėlesniam laikui. Profilaktika visada lengvesnė negu gydymas. Ateikite dabar ir aš parinksiu Jums optimalią veido odos priežiūros programą.

Praktikuoju naujausias neinvazinės estetinės kosmetologijos metodikas, kurios yra efektingos, ir leidžia panaikinti tokius išvaizdos trūkumus kaip acne, jaunatvės spuogai, išsiplėtusios poros, raukšlės, dvigubas pagurklis odos tonuso praradimas ir kt.

Be to, jautrus ir rūpestinga dėmesys kiekvienam klientui, suteikia ne tik profesionalų paslaugų teikimo lygį, bet ir malonų emocinį pojutį.

Aš-veido odos priežiūros specialistė ir tiesiog Jūsų odos piežiūros pagalbininkė. Lankiau kosmetologės-vizažistės studijas. Nuolat ir su malonumu keliu savo profesinį lygį įvairiose konferencijose ir seminarose. Mano paslaugos- tai kvalifikuotos specialistės, prestižinių prekinių ženklų ir ypatingų paslaugų derinys.

image
Greita paieška
* Privalomi laukai