Naudojama kosmetika

PHYTOMER – tai natūrali profesionali prancūzų kosmetikos kompanija, turinti ilgametę patirtį ir gilias tradicijas, šiandien galinti pasidžiaugti plačiu puikios kokybės paslaugų bei produktų asortimentu, kurių pagrindas yra jūrinės kilmės medžiagos.

PHYTOCEANE – tai profesionali prancūzų SPA kosmetika, orientuota į natūralumą, pasaulį ir gamtą.

FLEUR’S – natūrali profesionali prancūzų kosmetikos kompanija, turinti ilgametę patirtį ir gilias tradicijas, šiandien gali pasiūlyti platų veido ir kūno puoselėjimo produktų bei procedūrų asortimentą, kuris patenkins kiekvieno kliento poreikius.

Holy Land Cosmetics (HL) laboratorija kuria ir gamina aukščiausios kokybės paramedicinines kosmetikos priemones, skirtas tik profesionalams – kosmetologams, dermatologams, plastikos chirurgams. Holy Land 2014 metais šventė savo 30 metų įkūrimo jubiliejų. Per šį laikotarpį kompanija ne tik išliko konkurencinga kosmetologijos rinkoje, bet ir sparčiai vystėsi, kūrė ir diegė unikalias naujoves.
Pagrindinis laboratorijos preparatų sukūrimo ir vartojimo principas yra „aukščiausia kokybė, efektyvumas ir saugumas“. Vadovaujantis šiuo principu gamyboje netaupoma ingridientams, kurie gerina preparatų kokybę. Gamyboje naudojami tik natūralūs augaliniai ekstraktai, turintys didžiausią efektyvumą ir mažiausią dirginantį, alergizuojantį poveikį.

Fusion Mesotherapy

Mezoterapinės medžiagos, kokteiliai
Tai kokteiliai mezoterapijai. Kiekviename buteliuke yra tik grynos veikliosios medžiagos, sudėtyje nėra jokių konservuojančių ir cheminių medžiagų. Šios medžiagos gali būti naudojamos neadatinės mezoterapijos - elektroporacijos būdu, adatinio volelio bei mezoterapinio injektoriaus metodais.

FUSION MESOTHERAPY® medžiagų asortimentas leidžia atlikti įvairių indikacijų mezoterapijos procedūras: odos atjauninimas, mimikos raukšlės, raukšlės, odos patempimas ir stangrinimas, odos šviesinimas ir hiperpigmentacija, aknė ir randai po spuogų, lipolizė, strijos, plaukų slinkimas.

Greita paieška
* Privalomi laukai